Czy kiedykolwiek czytałeś lub wyciągałeś karty dla siebie? A może utknąłeś w swoim życiu przez kilka tygodni?

Tarot wyewoluował ze starożytnych kart gier, nie ma już więcej mocy i zdolności do kierowania nami. W tej metodzie jest niesamowita moc, która jest powodem, dla którego powinniśmy uczyć się w jaki sposób można wykorzystać zdobytą wiedzę, by zmieniać nasze życie.

Ale jak działają karty Tarota?

Tarot to starożytny system, który używa 78 kart podzielonych na Arkan Wielkich i Małych. Major Arcana składa się z dwudziestego drugiego rodzaju ludzkiego, nazwanego również przez Carl Junga „procesem indywiduacji”. Pozostałe pozycje są podzielone na cztery kolory: różdżki, kubki, miecze i dyski (lub pentakle). Będą wyglądać znajomo, ponieważ są prekursorem nowoczesnych kart do gry.

Astrologiczne i kabalistyczne odpowiedniki zostały dodane w XIX i XX wieku i polega na odkrywaniu symbolicznych znaczeń dla każdej karty. Do wróżbitów niezwykle ważna jest intuicja, a doświadczenia i kompetencje wymagają zdobycia praktyki i eksperymentowania w różnych aspektach ludzkiej i energetycznej natury.

Główne Arcana pojawiają się w ważnych kwestiach i pokazują, w jaki sposób siły archetypowe rozgrywają się w naszym życiu. Mniejsze Arcana wskazują na codzienne problemy. Karty sądowe reprezentują grupę ludzi powołanych do rozwoju.

Jako narzędzie wróżenia, Tarot czerpie z symboli, aby pobudzić podświadomy umysł

—————— ———————

Zapraszamy do osoby, która swoim wieloletnim doświadczeniem, z pozytywnym nastawieniem do osób potrzebujących wsparcia, pomoże sprawdzić informacje o Tobie.

Wróżka w Koszalinie,

509 996 903

KOSZALIN UL. JANA PAWŁA II 19/47