Dla osób niezaznajomionych z wróżbami może się wydawać, że ktoś, kto czyta karty Tarota „przepowiada przyszłość”. Jednak większość czytelników kart Tarota powie, że karty oferują wytyczne, a czytelnik po prostu interpretuje prawdopodobny wynik oparty na siły działające obecnie.

Każdy może nauczyć się czytać karty Tarota, ale wymaga to pewnej praktyki. Jest to bardzo intuicyjny proces, więc gdy książki i wykresy się przydają, najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, co oznaczają twoje karty, jest obsłużyć je, trzymać i czuć to, co ci mówią.

Talia kart Tarota

Dostępne są setki różnych talii Tarota. Niektóre oparte są na słynnych dziełach sztuki, filmach, książkach, legendach, mitologii, a nawet filmach. Wybierz talię, która jest dla Ciebie odpowiednia.

Jeśli nie jesteś pewien, która z talii jest najlepsza dla Ciebie i jesteś początkującym czytelnikiem Tarota, podnieś talię Rider Waite. Jest to najczęściej używany jako przykład w książkach do nauki Tarota i jest to dość prosty system do nauki. Później możesz zawsze dodawać nowe talie do swojej kolekcji.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *